Soffbord/Sidobord Swedish Modern 1940-tal

Fanerat med björkrot, ca 89,5x48x57 cm

Obetydligt ytslitage. Repor.

Utropspris
2 500 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13