Soffa/Trädgårdsmöbel, 2000-tal.

Stomme i lättmetall, med gjutna detaljer. Lösa sittkuddar. Längd 187 cm, djup 100 cm, sitthöjd 47 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar.

Utropspris
300 EUR