Väggappliquer, ett par, rokokostil, omkring 1900.

Förgylld brons. Tre svängda ljusarmar. Höjd 35 cm.

Prismorna saknas. Åldersrelaterat slitage. Liten bristning.

Utropspris
250 EUR