Skrivbord med skrivbordsstol, engelsk stil, 1900-tal.

Mahogny/mahognyfaner. Läderklädd skiva och lådor. Två hurtsar med lådor. 123 x 66, höjd 74 cm. Stol med karmar och stoppad klädd sits, höjd 87, sitthöjd 46 cm.

Märken. Slitage. Repor. Fläckar. Nyckel finns.

Utropspris
2 500 SEK