Skrivbord, jugend, 1900-talets början.

Skrivbord fanerat med mahogny. Svartmålad skiva. Fem lådor med draghandtag av mässing. Ben i björk. Längd 120, bredd 65, höjd 77 cm.

Renoverad. Kompletterad. Nyckel saknas.

Utropspris
2 500 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13