Bägare, silver, Ryssland 1700/1800-tal

Dekor i relief av girlande med rosetter och tofsar samt parställda fåglar. Höjd 7,5 cm. Vikt 55 gram.

Smärre slitage. Otydliga stämplar.

Utropspris
2 500 SEK