Anthoine Jansz van der Croos, hans efterföljd, Vidsträckta landskap.
Ett par. Uppfodrad duk, vardera 62 x 75 cm. Äldre förgyllda ramar.
Krackelerade, retuscher.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10