Ek, sarg med två lådor, nedtill två lösa brickor varav en med laminat, ca 79x44x66 cm
Bruksslitage. Repor. Märken. Fläckar.
Inköpt 1966 på Jordes Möbler Malmö
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10