Mahognyfanérade. Hylla bakom skåpdörr. Bredd 41-44, djup 39-45, höjd 79-90cm.
Ställvis slitage. Fanerskador. Några avslag/skador i träet.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10