Sängbord, ett par, 1900-tal.

Sängbord, ett par, 1900-tal.

Målade. En låda samt skåp vardera. Bredd 36 cm, djup 35 cm, höjd 73 cm.

Smärre slitage. Märken. Senare målning.

Utropspris
4 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13