Bokhylla, Swedish Modern, 1930-tal.

Fanérad med betsad björk och palisander, dekorerad med inläggningar av björk.. Två flyttbara hyllplan. Längd 200, djup 30, höjd 69,5 cm.

Slitage, repor och märken. Ställvis fanérskador.

Utropspris
5 000 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13