Kaj Stenvall, Vuxenunderhållning.

Signerad med blyerts Kaj Stenvall och daterad 2003. Serigrafi, numrerad 95/100. Bildstorlek ca 41 x 51 cm.

Helhetsintrycket är gott. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR

Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13