Signerad med blyerts Kaj Stenvall och daterad 2003. Serigrafi, numrerad 95/100. Bildstorlek ca 41 x 51 cm.
Helhetsintrycket är gott. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
250 EUR