Valerio Adami

(Italien, Född 1935)
Valerio Adami
(Italien, Född 1935)

Valerio Adami, Utan titel

Signerad och numrerad med blyerts Adami 17.140, serigrafi bladstorl 102x50 cm

Ej examinerad ur ram. Mindre insekter bakom glaset

Utropspris
3 000 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13