Paola Navone

(Italien)
Paola Navone
(Italien)

Paola Navone, soffa, "Ghost 10" för Gervasoni Italien sent 1900-tal

Fast stoppad stomme med lös tygklädsel, lösa kuddar, sitthöjd ca 43 cm, ca 180x90x76 cm

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar. Skrynklig klädsel

Utropspris
10 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13