Paola Navone, soffa, "Ghost 10" för Gervasoni Italien sent 1900-tal
Fast stoppad stomme med lös tygklädsel, lösa kuddar, sitthöjd ca 43 cm, ca 180x90x76 cm
Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar. Skrynklig klädsel
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10