Dörrkläpp, troligen 1700-tal, järn och mässing.

Höjd 24, djup 18 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
4 870
465
528
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
7 jan 16:41
4 870 SEK
7 jan 16:41
4 670 SEK
7 jan 16:41
4 660 SEK
7 jan 16:40
4 460 SEK
7 jan 16:40
4 450 SEK
7 jan 16:39
4 250 SEK
7 jan 16:39
4 250 SEK
7 jan 16:38
3 850 SEK
7 jan 16:38
3 650 SEK
7 jan 16:37
3 450 SEK
7 jan 16:37
3 400 SEK
7 jan 16:36
3 200 SEK
7 jan 16:34
3 000 SEK
7 jan 10:26
1 800 SEK
6 jan 19:31
1 500 SEK
3 jan 17:57
650 SEK
2 jan 17:37
600 SEK
2 jan 17:31
550 SEK
1 jan 13:15
500 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13