Vas, porslin, Kina, 1900-tal.

Vas, porslin, Kina, 1900-tal.

Polykrom dekor i emaljfärger av figurscen och kalligrafiska tecken. Höjd 58 cm.

Nagg. Smärre ytslitage.

1 000
96
108
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
12 jan 1:01
1 000 SEK
8 jan 20:55
300 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13