Mapp, 4 litografier,"5Th IAAF World Championships in Athletics Götebog 1995"

Färglitografier av Graham Stacy "Ulv", Helene Billgren "Vågor i vattengraven", Roland Borén, "1,2,3", Håkan carlsson, "Hjältar i Göteborg". Ursprungligen 5 blad, bladet av Ernst Billgren ej med. Signerade 77/360. Bladstorlek, vardera 50 x 40 cm.

Utropspris
4 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13