KÄPPAR, 3 st, bl a trä och silver. Bl a MGAB Uppsala 1968.

Träkäppar i olika utförande. Studentkäpp med silverknopp och graverad dekor: Birgit 17/5- 68. Övriga två med nysilver resp benlikandematerial och mässing. L 81-92

Slitage, repor, sprickor.

Utropspris
1 000 SEK