Tallrikar, 3 st, porslin, Kina, tidigt 1900-tal.

Polykrom dekor av blommor och förgyllning. Diameter 18 cm.

Ställvis sliten förgyllning. Märken. En tallrik med lagning.

Klubbat pris
150
1 581
172
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (2 bud)
4 jan 13:23
150 EUR
4 jan 13:23
100 EUR