Signerad och daterad med blyerts Pentti Koivikko -04. Serigrafi, bildstorlek 30 x 40 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
70
738
80
Utropspris
250 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
8 jan 13:54
70 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
2 jan 8:33
60 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
1 jan 20:14
50 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1