Pentti Koivikko

(Finland, 1944-2021)
Pentti Koivikko
(Finland, 1944-2021)

Vår

Signerad och daterad med blyerts Pentti Koivikko -04. Serigrafi, bildstorlek 30 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

70
738
80
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
8 jan 13:54
70 EUR
2 jan 8:33
60 EUR
1 jan 20:14
50 EUR

Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775