REGENTLÄNGD, 14 st medaljonger, gjutjärn, Sverige 1800-tal.

Runda svärtade, Gustaf I, Johan III, Sigismund, Gustaf II Adolf, Kristina, Karl X Gustaf, Karl XI, Ulrika Eleonora, Fredrik I, Adolf Fredrik, Gustaf III, Gustaf IV Adolf, Karl XIII, Oscar I. Diam 9,6.

Slitage.

Utropspris
1 000 SEK