Fat/formar, 2 st, rotarbeten, enligt uppgift Tärna, 1950-tal.

Diameter 24-32 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar.

1 000
95
109
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
31 dec 2025 8:07
1 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14