Robin Day, matbord samt fyra stolar, Hille, Storbritannien.

Stolar i plast med sits och rygg med blå textil, snurrbara på delad fot. Stolarna märkta i plasten Robin Day Design Hille Made in Britain. Höjd 75, sitthöjd 45 cm. Bord i glasfiber på lackerad metallfot, omärkt, diameter 100, höjd 72 cm.

Märken, smärre skador. Missfärgad. Åldersrelaterat slitage.

300
28
33
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
30 dec 2025 1:10
300 SEK