Urna, alabaster, 1800/1900-tal.

På sockel. Höjd 14,5 cm.

Nagg.

300
29
33
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
10 jan 11:24
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13