Resväska, "Pégase 55", 2008.
Svart taiga. Hjul och teleskophandtag. Två ytterfack varav ett med dragkedja. Luggagetag samt lås med nyckel. Tygfodrad. Ett innerfack med dragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad. 55 x 40 x 18 cm
Smärre slitage. Sprickor/materialbortfall vid fästen.