Brosch, 15K guld med ametist och emalj

Mått ca 30 x 20 mm. Vikt 8 g.

Bruksslitage. Repor.

Klubbat pris
3 810
364
413
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
13 jan 16:00
3 810 SEK
13 jan 16:00
3 610 SEK
13 jan 15:56
3 600 SEK
13 jan 15:56
3 400 SEK
13 jan 15:02
3 200 SEK
9 jan 22:20
3 000 SEK
6 jan 21:32
1 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13