Gunnar Löberg

(Sverige, 1893-1950)
Gunnar Löberg
(Sverige, 1893-1950)

Gunnar Löberg, "Svenskt landskap"

Signerad G. Löberg och daterad 1942 på dukens kant. Duk 70 x 70 cm.

Utropspris
6 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801