Signerad med blyerts och daterad 1987. Färglitografi, numrerad 30/50. Plåtstorlek ca 55 x 42 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionen avslutas
3 dagar 19 timmar
800
8 376
908
Utropspris
800 EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 820 EUR. Läs mer.
Budhistorik (13 bud)
8 jan 5:23
800 EUR
8 jan 5:23
800 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
8 jan 5:23
770 EUR
8 jan 5:23
750 EUR
7 jan 18:18
730 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
7 jan 3:27
710 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
7 jan 3:27
700 EUR
6 jan 19:44
690 EUR
5 jan 19:38
670 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
5 jan 19:37
650 EUR
5 jan 19:37
650 EUR
5 jan 17:41
620 EUR
5 jan 17:40
600 EUR
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor