Oidentifierad konstnär, akvareller, två stycken, Kina, 1900-tal.

Motiv av blommande kvistar samt fågel. Ramar 47 x 36 cm.

Ej examinerade ur ramar.

Klubbat pris
2 200
210
239
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
10 jan 20:49
2 200 SEK
10 jan 20:15
2 000 SEK
7 jan 19:10
1 000 SEK
6 jan 18:51
500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor