Färgetsning, signerad 6/35. Bladstorlek 50 x 60 cm.
Ej examinerad ur ram.
Klubbat pris
3 000
287
325
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (2 bud)
8 jan 18:32
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
3 jan 16:26
2 750 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1