Hughie O´Donoghue

(Storbritannien, Född 1953)
Hughie O´Donoghue
(Storbritannien, Född 1953)

Utan titel

Färgetsning, signerad 6/35. Bladstorlek 50 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
3 000
287
325
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
8 jan 18:32
3 000 SEK
3 jan 16:26
2 750 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13