Klädhängare, 2 st, "Dekorativ", Skoglunds metallgjuteri, Anderstorp, 1950-/60-tal.

Teak resp furu. Fyra utfällbara krokar av mässing. En med etikettmärkning. Längd 57, höjd 16 cm.

Smärre slitage och märken.

Klubbat pris
2 400
230
260
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
18 jan 15:01
2 400 SEK
18 jan 11:35
2 200 SEK
18 jan 11:35
2 000 SEK
18 jan 11:35
1 900 SEK
15 jan 14:04
1 800 SEK
15 jan 10:09
1 000 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13