Ingegerd Silow

(Sverige, 1916-2005)
Ingegerd Silow
(Sverige, 1916-2005)

Matta, röllakan, "Yngsjö", signerad IS, ca 232 x 170 cm.

Rosa botten. Etikettmärkt Axeco.

Blekt. Smärre slitage. Smärre fläckar.

Klubbat pris
3 400
325
369
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
15 jan 16:34
3 400 SEK
15 jan 16:33
3 200 SEK
15 jan 16:30
3 000 SEK
15 jan 16:24
2 800 SEK
15 jan 16:03
2 600 SEK
15 jan 16:03
2 500 SEK
15 jan 15:55
2 400 SEK
15 jan 15:49
2 200 SEK
14 jan 9:35
2 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13