Picasso Linoleum Cuts - Bacchanals, Women, Bulls & Bullfighters, HN Abrams, New York 1988, med skyddsomslag. 32 x 38 cm. Smärre slitage och märken i skyddsomlag, ej fullständigt genomgången.
Braque Litographe, Andre Sauret 1963, med kassett. Saknar litografier, märken, repor, ej fullständigt genomgången. Totalt mått inkl kassett 33 x 25 cm.
André Masson - The Complete Graphic Work, volume I: Surrealism, Blue Moon Press New York 1990, med skyddsomslag. 32 x 25 cm. Smärre revor skyddsomlag, ej fullständigt genomgången.
.