Konstböcker, 3 st, Picasso Linoleum Cuts, Braque Lithographe samt André Masson - The Complete Graphic Work, vol 1

Picasso Linoleum Cuts - Bacchanals, Women, Bulls & Bullfighters, HN Abrams, New York 1988, med skyddsomslag. 32 x 38 cm. Smärre slitage och märken i skyddsomlag, ej fullständigt genomgången.

Braque Litographe, Andre Sauret 1963, med kassett. Saknar litografier, märken, repor, ej fullständigt genomgången. Totalt mått inkl kassett 33 x 25 cm.

André Masson - The Complete Graphic Work, volume I: Surrealism, Blue Moon Press New York 1990, med skyddsomslag. 32 x 25 cm. Smärre revor skyddsomlag, ej fullständigt genomgången.

.

Auktionen avslutas
20 timmar 13 minuter
1 000
96
108
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
13 jan 20:26
1 000 SEK
13 jan 14:25
900 SEK
10 jan 13:42
850 SEK
10 jan 13:34
650 SEK
9 jan 23:25
600 SEK
9 jan 12:37
500 SEK
9 jan 8:03
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V24