Relief/arkitektoniskt element, trä. Indien, 1900-tal.

Föreställande hannuman. Höjd 67 cm. Bredd 17 cm.

Slitage, torksprickor. Skador, dekordel saknas.

1 600
153
173
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
16 jan 6:49
1 600 SEK
15 jan 22:42
1 500 SEK
10 jan 18:53
1 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13