Skål, silver, stämplad ESAB, Kristianstad 1923.

På rund fot. Blomliknande cuppa med raka knäckar. Hamrad yta. Diameter 24, höjd 10 cm. Vikt 365 gram.

Senare gravyr. Smärre skador.

Klubbat pris
5 500
525
597
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
9
12 jan 16:45
5 500 SEK
12 jan 12:59
5 300 SEK
8
12 jan 12:59
5 100 SEK
8
11 jan 0:42
5 010 SEK
10 jan 12:27
4 810 SEK
10 jan 12:27
4 800 SEK
8 jan 16:08
2 700 SEK
8 jan 16:08
2 500 SEK
7 jan 18:30
2 400 SEK
7 jan 18:30
2 200 SEK
7 jan 18:20
2 000 SEK
7 jan 13:59
800 SEK
6 jan 8:29
400 SEK
5 jan 18:34
350 SEK
5 jan 17:41
300 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13