Olof Kettunen, pall, Merivaara, Finland 1950-tal.

Formpressad plywood, metallbenställ. Bredd 52 cm, sitthöjd 40 cm, total höjd 53 cm.

Slitage.

140
1 476
160
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
2 jan 16:05
140 EUR
1 jan 14:18
130 EUR
27 dec 2025 19:43
120 EUR
26 dec 2025 19:23
100 EUR