Signerad och daterad 93 med blyerts. Litografi, numrerad 6/40. Papperstorlek ca 56 x 76 cm.
Ej examinerad ur ram. Smärre märken ovanför bilden
Auktionen avslutas
11 timmar 11 minuter
130
1 361
148
Utropspris
250 EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 140 EUR. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
11 jan 17:08
130 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
10 jan 16:33
120 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
9 jan 18:16
100 EUR
8 jan 12:59
40 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
7 jan 6:13
30 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor