Väska, "Alexa", 2015.
Skinn i Oak med ljusa stickningar. Hardware i guldfärgad metall. Löstagbar, justerbar axelrem. Tygfodrad. Två innerfack, varav ett med dragkedja. Märkt "MULBERRY" och numrerad. 31 x 24 x 16 cm. Inköpskvitto medföljer.
Smärre slitage.