Brickor ett par Firma Svenskt Tenn

Björkfaner och lin, diameter ca 65 cm

Bruksslitage.

500
48
55
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
27 jan 20:44
500 SEK
20 jan 8:33
333 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13