Louise Hederström tidningshyllor 2 st "Collar" för Karl Andersson & söner 2000-tal

Lackerade, etikettmärkta, ca 34x9x103 cm vardera

Bruksslitage. Repor. Nötta kanter.

700
67
76
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
14 jan 15:27
700 SEK
14 jan 15:26
500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13