Bruno Mathsson & Piet Hein, matbord, "Superellips", Mathsson International, 2009.

Kromade ben. Vit laminatskiva. Två iläggsskivor. Etikettmärkt. Längd 240, bredd 120, total längd 340 cm.

Smärre skador. Repor.

Klubbat pris
9 600
917
1 041
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
13 jan 21:05
9 600 SEK
12 jan 14:45
9 000 SEK
10 jan 8:53
3 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13