Bob Dylan

(USA, Född 1941)
Bob Dylan
(USA, Född 1941)

"Sunset in Monument Valley" 2022 triptyk

Autosignerad och numrerad Bob Dylan 49/195, silkscreen med lager av akrylhartsbläck och penseldrag på kartong plus UV-lack, ca 101,5x44,5 cm vardera yttermått ca 150x114 cm

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Castle Fine Art Birmingham England.
Referensnummer 931438 samt QR-kod

Auktionen avslutas
7 dagar 3 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
80 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Carlsgatan 54, Malmö - T22