Ingegerd Silow

(Sverige, 1916-2005)
Ingegerd Silow
(Sverige, 1916-2005)

Matta rölakan signerad ca 308x194 cm

Något slitage. Smärre fläckar.

Klubbat pris
3 900
370
423
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
26 dec 2025 22:36
3 900 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13