Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.

Ram klädd med läder, fäst med pärlspik. 161 x 66 cm.

Slitage. Fläckar. Smärre skador. Dekorbortfall.

Klubbat pris
3 400
325
369
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
13 jan 21:34
3 400 SEK
13 jan 21:33
3 200 SEK
13 jan 21:33
3 200 SEK
13 jan 21:33
3 000 SEK
13 jan 21:33
2 800 SEK
13 jan 21:33
2 600 SEK
13 jan 21:31
2 400 SEK
13 jan 21:30
2 200 SEK
13 jan 20:38
2 000 SEK
13 jan 20:10
1 900 SEK
13 jan 17:55
1 800 SEK
13 jan 17:34
1 700 SEK
5 jan 18:59
700 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13