Roger Persson, fåtöljer ett par, "Happy Swing", Swedese, 2000-tal.

Stoppade fåtöljer på kromad snurrfot. Etikettmärkta. Sitthöjd 42, bredd 77 cm.

Smärre slitage. Fläckar.

Klubbat pris
2 000
191
217
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
11 jan 19:33
2 000 SEK
7 jan 6:17
1 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13