Bord, 1900-talets mitt

Bord, 1900-talets mitt

Fanerat med valnöt, 2 iläggsskivor à 45 cm, diameter 112 cm, höjd 72 cm, total längd med iläggsskivor 157-202 cm

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Smärre slitage. Blekt.

Auktionen avslutas
3 dagar 9 timmar
3 000
285
326
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
6 jan 17:14
3 000 SEK
6 jan 15:52
2 700 SEK
6 jan 13:15
2 500 SEK
4 jan 23:17
2 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Bukowskis Malmö