Ville Vallgren

(Finland, 1855-1940)
Ville Vallgren
(Finland, 1855-1940)

Dansande Nymf

Signerad Ville Vallgren. Bronsskulptur. Höjd 11 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
400 EUR
Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13