Louis Vuitton

(Frankrike, Grundat 1854)
Louis Vuitton
(Frankrike, Grundat 1854)

Louis Vuitton, weekendväska, "Helanga", 2001.

Svart Epi med detaljer och hänglås i vitmetall. Luggage tag. Fodrad med alcantara. Innerfack. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad. 55 x 42 x 16 cm.

Slitage. Repor. Märken. Nyckel saknas.

Formgivare

Auktionen avslutas
3 dagar
4 000
382
434
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
11 jan 14:22
4 000 SEK
11 jan 12:57
2 600 SEK
10 jan 21:34
2 400 SEK
10 jan 14:15
2 000 SEK
9 jan 10:12
1 000 SEK
8 jan 16:31
500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V33